נחטף בבת –ים, פברואר 2012 PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
שבת, 04 פברואר 2012 15:49

נחטף בבת –ים

 

יוסי שגיא, אמן רב תחומי שיחק בסרטיו של עמוס גוטמן ''בר 51'', ''חסד מופלא'', ''זרים בלילה'', בסרט של מנחם גולן, בסדרות טלוויזיה זרות ,בסרטי קולנוע בארה''ב, היה שחקן בתיאטרון הסימטא ובפסטיבל התיאטרון בעכו.כתב שירים היה חבר בלהקות זמר וצייר.

יוסי שגיא מספר שחווה מספר מפגשים עם חוצנים, בישראל. צייר את פרטיהם במו ידיו.

המפגש הראשון ארע בשנת 1985. בזמן שישן בבית הוריו שבבת ים התעורר בגלל כאבים עזים בראשו שלדבריו :'' כאילו מושכים לי את המוח... מנסים להוציא לי אותו מהקדקוד''. אימו שהתעוררה גם כן ראתה כמוהו בפליאה , כיצד דמות שחורה שגדלה כ-20 ס''מ עפה במהירות ממקום הסמוך לראשו. הארוע לווה במשבי רוח עזים שהרעידו את התמונות שעל קירות החדר.

ב-23.5.96  חזר  אל דירתו שבבת ים. ואז החלו ''הערוצים בטלוויזיה לרוץ'' זאת מבלי שנגע בשלט וגם כאשר רצה לכבות את הטלוויזיה לא הצליח. הרגיש במשב רוח מכיוון החלון וראה דרכו בשמים גוף מואר שעף כלפי מעלה , שעמד בשמים מולו,אשר גרם לו להרגיש כמהופנט. ואז החל מכשיר ההקלטה שלו לנגן מעצמו את השיר שלו כשבמקביל נראה הגוף המואר כרוקד, מתקרב ומתרחק לקצב השיר.

יוסי נופף בידו לשלום  מול העב"ם ובתגובה, בבת אחת ובמהירות עצומה קרב אל יוסי וסנוור אותו.יוסי מתוך בהלה נפל על ברכיו. כאשר הסתובב ראה איך שהעב"ם נעלם. לדבריו: ''כאילו קלטו את הפחד שלי.''אחרי כן ראה דרך החלון שמאחורי קבוצת עננים מבזיקים אורות. דרך משקפת הבחין שהוא רואה ''כלי תעופה עצום, בגודל של בנין''. שצורתו ''כמתומן בתוך מתומן'' ואשר מסביב לו'' מנורות עגולות שהפיצו אור אדום''.העב"ם נדמה בעיניו ל ''תבליט של גב צב''. הוא הבחין שלעב"ם היה מין ''שנורקל ענק" שממנו נשמעו רעשים מוזרים כעין נשיפות.

לאחר המפגש היה יוסי בהלם והעדיף. לשכוח אותו.

 

 IMG_0001

 

 

ב-30.6.96 התעורר מ-'' צריחות איומות מתמשכות ללא הפוגה''. שדמו למשהו אלקטרוני אשר הזכיר לו '' יללה של חיה נשחטת'' או ''צרחות אימים גבוהות של ציפורים''.

במאמץ הצליח  לפתוח  עיניו ואז התעצמו ''הצריחות ושיתקו אותו..חש שמשהו שואב את מחשבתו ותודעתו. כשהצליח בקושי להביט דרך החלון ראה שמעל לים, בכיוון מערב יש משהו ''כמו שמש''. רצה לקום אבל לא הצליח משום שגופו היה תחת שליטה מוחלטת של כוח זר עצום.

תוך מאבק להישאר ער הבחין שהדבר שדמה לשמש זז ימינה ושמאלה. כמו כן הרגיש שהבניין רועד. הוא ראה שה''שמש'' מהבהבת מולו, ושמאחוריה נראה ''עיגול ורוד מתכתי" כאשר ממנו ניראה יוצא בריחוף ''יצור בגובה של כמטר ועשרה ,עשרים'' שלו ''מבנה רובוטי עם ידיים ורגלים'' שראשו מחודד עם עיניים עגולות לבנות. היצור היה כהה ומסביב לו ''בקע אור'' כשבנוסף, מפיו המעוין ''פרץ אור לבן''. יוסי שמע ''צריחות רמות''. אז הרגיש שקצב פעימות ליבו מתגבר מאד.

 IMG_0002

 

 

יוסי הבחין שליצור היו קמטים בצידי אפו ועיניו. היצור  ''פסע בחלל'' והגביר את צריחותיו. יוסי הבין כי בכוונת היצור לשתקו ולהרדימו ושעליו לשתף פעולה ולא ילקה בהתקף לב. כן קלט שאין כוונותיו של היצור רעות. אז הבחין שהיצור ''יוצר סביב לעצמו עיגולים אלקטרוניים  ו- ''הוא מחזיק בידו חפץ המפיץ ''אור לבן זוהר ביותר''. יוסי הרגיש כיצד היצור ''מתנגש בגופו''. קצב הלמות ליבו התגבר מאד והוא התעלף. כאשר התעורר המשיך לשמוע ''צרחות מתגברות'' וראה מעליו ''כמה זוגות עיניים,עם צוואר ארוך ודק, שכאילו מחייכות''.

שוב שקע בעילפון שכאשר התעורר ממנו זכר שנאבק והדף מחזהו ומביטנו ''דברים קרים וארוכים'' שאולי היו ''אצבעות ארוכות'' או "מכשירי ניתוח קרים''.

כאשר התעורר בשלישית הרגיש שגופו מורם באוויר שהוא מרחף מעל למיטה ושגופו מואר ''כמו ברנטגן''.

כשהתעורר בבוקר מצא בצד ירכו הימנית ''עיגול מושלם שבתוכו 12 חורים אדומים". סימן זה נעלם לאחר ימים ספורים. בדיקה שביצע אצל רופא הצביע על כך שמצבו הגופני תקין.

שכן ניגש אליו וסיפר שראה ''יצור נכנס לחלון שלי ושכל הבניין רעד''.הוא גם הוסיף שדייר בבית נפטר באותו הלילה מהתקף לב.

ב-9.6.96 עם חזרתו אל ביתו מאולפן ההקלטה החלו ''שוב הערוצים לרוץ בטלוויזיה''. דרך החלון ניראה מתקרב כלי טיס. מכיוון הטלוויזיה נשמע פיצוץ ועלה עשן ואז החשיך המסך. חמש דקות מאוחר יותר כבו כל האורות בבית ומהברזים החלו לזרום מעצמם מים.

יוסי הרגיש ''פרץ של אויר'' וראה שכלי הטיס המרחף ממול לחלונו ''מקפץ קלות'' בדממה מוחלטת.

למטה ברחוב ראה התקבצות של אנשים שביניהם ראה גם שוטרים שהביטו לעבר העב"ם.

בזמן שעמד קרוב לחלון הרגיש בזרמים שכאילו הניפוהו באוויר. הביט לעבר כלי הטיס כמהופנט וראה שיש לו ''כנף פנימית זוהרת'' בצבע זהב ושלה חלון שדרכו ראה יצור ''בעל פנים מקומטות'' אשר דמה ל-''מומיה זקנה'' ואשר עיניו דמו ל-''לאגוז פקאן'' ושמהן נראתה יוצאת קרן אור.

 

 IMG_0003

 

 

החוצן וגם יוסי עצמו את עיניהם ואז התחיל יוסי להרגיש ''זרמים נעימים'' בבטנו שהגיעו מהכיוון של כלי הטיס.

יוסי ביקש  שהחוצן לא יעזוב ואף נפנף לעברו בזרועותיו. בתגובה ''כלי התעופה נפל כמו אבן'' ואחרי זה זינק לעבר השמים שעליהם עשה מסלול דמוי הסיפרה -8.

יוסי הבין שלפניו חללית בגודל של בנין רב קומות, עגולה לגמרי  שמפיקה אורות צבעוניים המסודרים מסביבה ''בשכבות''.

לאחר מפגש זה התברר שמערכת החשמל וכל הצנרת בביתו נהרסו. יוסי נאלץ לעבור דירה מבת ים לתל אביב.

יוסי שגיא מתנגד לכל מי שמנסה להגביל את חופש הביטוי וההבנה שלו ואינו מקבל כמובן מאליו דבר.

עדכון אחרון בתאריך שני, 06 פברואר 2012 19:09