נשר, 13.09.2006

זה קרה כשהלכתי(א.ג.)ברח' השיטים הנמצא בגובה של כ-100 מ' מעל לים.בשעה 20.00 לערך הגעתי למקום שממנו יש תצפית לכל המפרץ. הבחנתי באור כתום גדול בוהק ביותר העומד בשמים בגובה של כ200 מ'.כדקה לאחר מכן הופיע מתחתיו אור כתום שני דומה. להערכתי היה כ-50 מ' נמוך יותר קצת שמאלה ממנו עמדתי והבטתי בשני האורות הגדולים שלא זזו מהמקום שהיה מימין לבתי הזיקוק.מנקודת מבטי. ראיתי שמהאור התחתון יוצא מין שובל עשן העולה כלפי מעלה ומגיע עד אל מעל למקומו של האור העליון. לשובל הייתה מין חצי ספירלה בחלקו העליון.למרות שנשבה רוח מצפון לדרום,כלפי,לא שינה השובל את צורתו ופנה כלפי מעלה.דקות לאחר הופעת האורות שמעתי את קולו של מטוס קרב וראיתי את אורו המהבהב מגיע מכיוון מזרח.המטוס טס צפונה מהאורות לכיוון מערב והים .אח"כ חזר אל עקבותיו באותו המסלול.

לאחר כ-עשר דקות התרחשה תפנית ראיתי שהאור הנמוך מבין השניים מתחיל להנמיך באיטיות.עמדתי והבטתי בדריכות.כמראה הזה לא ראיתי מעולם.

ראיתי כיצד האור כבה עם הגיעו לקרקע באזור התעשייה של ק.אתא. כדקה לאחר מכן נדלק שוב וראיתיו מרחף נמוך מעל לאורות במקום.שם דלק כדקה וכבה.האור העליון כבה עוד קודם בעת שהאור התחתון הנמיך.

2017-07-05T18:26:14+00:00 ספטמבר 13th, 2006|ארכיון|