יפו 05.01.2001

סיגלית ואבי פטל שהו בביתם של אירן וברנרד עם עוד מספר אנשים. מספר משתתפים יצאו למרפסת.

משהו חריג בשמים משך את תשומת ליבם ולכן קראו ליתר הנוכחים לצאת ולהסתכל.

והרי מה שאבי מספר ; ”ניגשתי למרפסת וראיתי לא גבוה במיוחד בשמים(בערך 60 מעלות מעל לאופק)

עצם בהיר כמו צלחת כפי שרואים מקדימה. לאחר מכןראיתיעוד גוף אחד שנע קצת אחורה וימינה ממנו. הם הגיעו מכיוון דרום ונעו לעברנו כשמה שגילה אותם היו אורות העיר שהעירו מלמטה.

בתנוע האיטית הגיעו קרוב אלינו ואז הראשון עצר לזמן קצר כאילו חיכה לשני ואז ביצעו פנייה מזרחה והחלו לנסוק כלפי מעלה. לאחר מכן הופיעו מאותו הכיוון שממנו הגיעו שני הראשונים מבנה של בערך 13 אורות שהיו מסודרים בשלוש שורות אחת מעל לשניה בצבע לבן שנעו באותו המסלול של שני העבמים הראשונים. כאשר השניים הראשונים והעצם השלישי התקרבו והיו בערך מעלינו, ראיתי את צורתם. היהלהם מבנה משולש והם ממו לדג התריסנית(דג משה רבנו).

כל העבמים נעו בשקט גמור ועלו כלפי מעלה באיטיות עד שהפכו לצורה של כוכבים בדיוק כמו יתר כוכבי השמים.

למראה היו עדים כעשרה נוכחים ובנוסף מספר אזרחים שעברו ברחוב, עצרו והביטו למעלה מבלי להבין מה שהם רואים. כל הארוע ערל בין 15 ל 20 דקות”.סיגלית הוסיפה שצבע העבמים היה אדמדם- כתום והם התאחדו והיו לאור אחד בשמים.

עדה אחרת המתגוררת בצפון ת”א הוזעקה טלפונית להביט לכיוון,אולם מה שהיא ראתה היה ”חלון כהה בשמים ” שכסה את הכוכבים. היא לא ראתה את העבמים. לדבריה מטוסים עברו ב ”חלון ” והיא לא הבחינה בשום שינוי בהתנהגותם. חברי הקבוצה אישרו את עדותם שלאבי וסיגלית.

2017-07-03T19:03:31+00:00 January 5th, 2001|ארכיון|