ירושלים 15.08.2000

ת.ק מוסרת כי בביתה הופיעה ישות גדולה ומוארת.

האירוע החל כשבנה קם בשלוש בלילה לשתות מים מהמתקן שבמסדרון, חש במשהו מוזר בבית ובא אליה למיטה ובלחש אמר לה: “אני לא יכול לזוז, יש מישהו בבית”. היא אומרת: “בתחילה הצעתי לו לישון לצידי, אבל הוא אמר אמא אני לא יכול לזוז , קמתי והלכתי לעברו ואז ראיתי את הישות.

חזרנו שנינו אחורה, התיישבנו על המיטה, אמרתי מעניין מה זה ? ושנינו הבטנו בדבר הזה.

בא לי רעיון להודיע לגיסי שישן בסלון. התקשרתי אליו מהטלפון שליד המיטה. הוא בא, נעמד והסתכל ואמר בקול רם “ואי, ואי , מה אני רואה?” הוא היה בשוק גמור.

הישות שראינו שלושתנו הייתה גבוהה ורחבה, גובהה הגיע עד מעל למשקוף הדלת. קווי המתאר החיצונים היו כמו של אדם, אבל עשויים מקווי אור כתום- זהב זוהר ביותר. בפנים הגוף נראה כמו נקודות דחוסות של חומר, כמו בצילום גרעיני, אבל בצבע אפרפר- כחלחל כשהמעטפת החיצונית הזוהרת הבליטה אותו.

הוא פשוט עמד וקיבלתי ממנו שדר של רגשות, תחושת נעימה, חמימות, חום, אחווה- הוא שידר שאל לה לפחד. רציתי לדעת מה לעשות והמסר שקיבלתי היה- אל תפחדי, פשוט תקבלי שאני קיים, בעתיד תדעי יותר.

לאחר שגיסי הגיע וראה אותו, הישות נעה, חלפה על פנינו ויצאה מהחלון. רצנו אחריה, הבטנו מהחלון והספקנו לראות כיצד בשלושה דילוגים בקו ישר חלפה על קיר הבית השכן ונעלמה.”

2017-07-03T18:04:38+00:00 August 15th, 2000|ארכיון|