נעלה 23.08.2003

חנוך נבו הסתכל לשמים בעת שטייל עם ילדיו בפארק. השעה הייתה 20.22.

כך הוא מספר; ”פתאום ראיתי כוכב גדול. חשבתי שמה פתאם יש פה כוכב כזה שקודם לא היה.

זה היה לבן ממש, בצבע קרם, ופתאם זה נכבה לגמרי. ראיתי אותו למשך כ-10 שניות.זה היה ממש יפה,האור היה לבן חלבי”.

למחרת ב-6.00 בבוקר התקשר חנוך והשאיר הודעה במשיבון;” קרה לי משהו מאד מוזר”. חזרתי אליו מאוחר יותר והוא סיפר לי על מה מדובר; ”בלילה היו לי מספר חלומות בשרשרת.

חלמתי שאני במקום שעושים בדיקות דם. אני נשם קשה. הייתה שם בחורה צעירה נחמדה,אבל אני פחדתי, לא רציתי שיוציאו לי דם, והלכתי משם.הלכתי למקום שמוכרים פרחים ועציצים.

עמדתי ממול לבית הזה.ראיתי משהו כמו דיסק שנעלם, ואמרתי לעצמי ‘איזה יופי’, ואז זה עוד פעם הופיע. הדיסק נכנס לבית והתחיל להתגלגל.הפך את צבע הפרחים לצבעים אחרים. גודלו היה כ-70 ס”מ.

הבית היה ישן, מבלוקים. האישה בעלת הבית ביקשה שישנו אותו, שישפצו.הצלחת הפחה את הבית לחזק ומשופץ.

הדיסק עצמו הפך לאישה, שאח”כ הפכה לבחור כבן 30 עם תלתלים בצבע שחור חום. הוא הסתכל עלי ואמר שיש לי שבר בחזה. אמרתי שהייתה לי תאונה.

התאונה קרתה לפני כשלשה שבועות.ישבתי עם ילד שאני מלווה במושב האחורי של מונית. בדואי נסע נגד כיוון הנסיעה.נהג שנסע לפנינו עצר באמצע הכביש, והמכונית שלנו פגעה בו. אז חגורת הבטיחות לחצה לי על החזה. הרגשתי כאבים בחזה. כמה ימים נשמתי קשה.

הבחור מהחלום אמר לי ;”יש לך שבר בחזה, ומזה יכולה להיות לך אסטמה”.ביקשתי שיעזור לי.

הוא הסתכל עלי,חדר לתוכי עם העיניים. הרגשתי אנרגיה שחודרת לחזה. הוא נראה לי כמו אדם רגיל, אבל שחודר עם העיניים לתוך הגוף.הרגשתי שהוא מרפא אותי. קודם ריפא צד שמאל, אח”כ צד ימין.

שאל אותי בחלום איך אני מרגיש, ועניתי שאני מרגיש הרבה יותר טוב.

עכשיו אני באמת מרגיש הרבה יותר טוב’.

2017-07-05T14:26:06+00:00 August 23rd, 2003|ארכיון|